PDU_Tarice_skalni_V.jpg

Drobečková-navigace

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

smutekOd našich dopisovatelů

Přeji dobrý den.

Včera jsem narazil na Vidouli na skutečnosti, o kterých jsem informoval magistrát. 

 Jedná se o naprosto stejné "*******", které mají zlikvidovat krásu Prokopského údolí. V dalším kole Vám přepošlu na vědomí to, co jsem poslal magistrátu. Možná to někoho z našich příznivců osloví. 

 S ohledem na skutečnost, že jsem alespoň okrajově informován o zájmech jak likvidovat zbytek přírody v parku Košíře – Motol, tedy Vidouli, tak mne při návštěvě 11.2. 2018 zarazila ošklivá skutečnost. Tou byla likvidace, nebo spíš řízené ukládání odpadků ve velkém vlevo při horní cestě před oploceným objektem na pláni. Foto přiloženo. Domnívám se, že je to součástí trendu vytvořit ze zdejších zbytků přírody divokou skládku a potom by majitelům nezbylo nic jiného, než zde zavést kontrolovatelný režim luxusních staveb. S ohledem na fakt, že v této oblasti se pohybuji 30 let a pamatuji hejna koroptví, křepelky, bažanty, srnčí, zajíce a další tak bych rád, aby alespoň ty malé zbytky přírody byly ještě zachovány.

 Samozřejmě peníze nesmrdí a fakt, že zeleň byla postupně ukrajována až na zbytky pod svahem, že příroda prostě člověku ustoupila, tak mě chybí. Z toho důvodu Vám zasílám tuto informaci a hlavně fotky.

Dr. Jaroslav Poupě

Vidoule skladka 1Vidoule skladka 2Vidoule skladka 3 Děkujem ing.Poupěti za jeho pohled, pomoc a informace pro veřejnost o postupu státní správy. 


 

Kam dál:

Perla zHELPkontaktySS FacebookTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.sponzorFio banka Domu